Prekių katalogas

Mini traktorius Belarus-112H-01 (su LIFAN 188FD varikliu, 13,0 AG, elektrinis starteris, hidraulika, 4x4, vairo stiprintuvas)

 • Mini traktorius Belarus-112H-01 (su LIFAN 188FD varikliu, 13,0 AG, elektrinis starteris, hidraulika, 4x4, vairo stiprintuvas)

  Kodas: 112H-01LIFAN13AG
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • esto
  Skaičiuojama...

  Mini traktorius „Belarus-112N-01“ yra patobulintas mini traktoriaus „Belarus-132N“ modelis, leidžiantis atlikti įvairius žemės ūkio ir komunalinius darbus, tokius kaip lengvų dirvų arimas, akėjimas ir kultivavimas, kt. -bulvių ir burokėlių apdorojimas eilėmis, mineralinių trąšų įterpimas, žolės pjovimas, gatvių ir teritorijų valymas nuo šiukšlių ir sniego, duobių ir tranšėjų užpylimas. Mini traktorius gali būti naudojamas krovinių gabenimui, taip pat įvairiems darbams naudojant stacionarius ir GTV varomus agregatus, pavyzdžiui, medienos apdirbimo agregatus, siurblius. 

  Mini traktorius „Belarus-112N-01“ turi visus mini traktoriaus „Belarus-132N“ privalumus, tokius kaip:
         - Keturių ratų pavara 4x4;
         - Priekinio tilto blokavimas;
         - Berėmio dizainas (lūžtantis rėmas), suteikia papildomą traktoriaus manevringumą;
      - Galinė hidraulinė jungtis – leidžia naudoti įvairius žemės ūkio pakabinamus ir prikabinamus padargus bei komunalinę įrangą;
        - Dviem greičiais veikiantis galios tiekimo velenas, leidžiantis mašina valdyti įvairius mechanizmus ir įrenginius;
        - Dirba su įvairiausiais priedais. Dėl to mini traktorių maksimaliai išnaudosite sezoniniu arba ištisus metus veikiančiu režimu. 

  Be to, bendra išvaizda buvo pagerinta naudojant modernesnio dizaino plastikinę dangą. Buvo sumontuotas hidrostatinis vairavimas, kuris leidžia patogiau ir mažiau pastangų valdyti mini traktorių. Taip pat, siekiant užtikrinti komfortą, patobulinta valdiklių ergonomika, perkeliant perjungimo rankenėlę po vairuotojui po ranka. Siekiant užtikrinti saugesnį judėjimą viešaisiais keliais, mini traktoriaus konstrukcijoje buvo įdiegtas galinio vaizdo veidrodėlis, taip pat stovėjimo stabdžio mechanizmas. Vietoj 6L-12 padangų buvo naudojamos 210R13 padangos, kurios padidino agrotechninį prošvaisą. Projektinis mini traktoriaus greitis važiuojant pirmyn ir atbuline pavara taip pat padidėjo 1,5 km/val. 

 •  -tipo 4-taktis vieno cilindro oru aušinamas, benzininis

  Pavarų skaičius:
  - kelionė į priekį 4
  - atbulinė pavara 3
  Mini traktoriaus greitis (apskaičiuotas) esant vardiniam variklio alkūninio veleno greičiui ant pagrindinės konfigūracijos padangų, km/h: