Prekių katalogas

Motoblokų - kultivatorių priedai

 • Norint maksimaliai išnaudoti motobloką arba kultivatorių, neužtenka turėti tik pagrindinį priedų komplektą. Norint mechanizuoti daržovių auginimą žemėje, neišvengiamai teks įsigyti įvairių papildomų prietaisų, kurių įvairovė įspūdinga.

  Motoblokas yra universali žemės ūkio technika, galinti dirbti žemę ir gabenti krovinius nedideliais atstumais. Mūsų internetinėje parduotuvėje pristatoma daugiau nei 50 skirtingų priedų. Ypač platus priedų pasirinkimas MTZ motoblokams:

  • Plūgai. Skirta dirvai arti, kas užtikrina derlingesnio sluoksnio kilimą aukštyn.
  • Kultivatoriai. Jie naudojami susmulkinti likučius po derliaus nuėmimo, taip pat ariant žemę ir praturtinant ją deguonimi.
  • Sėjamosios ir kasamosios. Prietaisai automatinei sėjai ir derliaus rinkimui.

  Taip pat yra specialios paskirties įrenginių, pavyzdžiui, sniego valytuvai, vejapjovės, važiavimo moduliai ir priekabos.

  Kodėl turėtumėte pas mus pirkti kultivatorių ir motoblokų priedus

  Esame oficialūs sodo technikos pardavėjai Lietuvoje. Mūsų svetainėje prekiaujame pirmaujančių gamintojų motoblokų ir kultivatorių priedais. Užsakydami pas mus būsite 100% tikri, kad įsigyta įranga tinkamai veiks deklaruotą tarnavimo laiką. Kiekvienam prekių vienetui esame pasirengę pateikti lydinčią dokumentaciją, įskaitant kokybės sertifikatus.

  Be to, galite įsigyti pačius motoblokus ir jų priedus . Pristatoma “MTZ”  ir „Mobil K“ įranga, kuri gerai žinoma dėl savo patikimumo ir lengvo aptarnavimo. Vien ko yra verti Honda varikliai, kurie yra laikomi šios klasės žemės ūkio technikos kokybės etalonų.

  Vidutinių ir didelių žemių apdirbimui esame pasirengę pasiūlyti mini traktorius. Šios technikos privalumas – padidinta 13 arba 15 AG Lifan variklių galia. ir visų ratų pavara.

  Jei nežinote, kokie sodo kultivatorių priedai tinka jūsų įrangai, mūsų konsultantai pasiruošę jums padėti ir prakonsultuoti. Su žemės ūkio technika dirbame daugiau nei 5 metai ir žinome, kuri geriausiai tinka konkrečioms žemės ūkio problemoms spręsti.

  Mūsų sandėlis yra Vilniuje, tačiau esame pasirengę siųsti užsakymus į bet kurią vietą. Norėdami tai padaryti, bendradarbiaujame su kurjerių ir logistikos įmonėmis.

  Universalus motobloko padargų sukabinimo mechanizmas
  Kodas: Universalus motobloko padargų sukabinimo mechanizmas
  4000  su PVM
  89900  su PVM
  29900  su PVM
  44900  su PVM
  59900  Sutaupykite 15000 
  11500  su PVM
  12700  Sutaupykite 1200 
  Vartomas plūgas P1-215/14-11
  Kodas: Vartomas plūgas P1-215/14-11
  9900  su PVM
  Plūgas (PL2)
  Kodas: PL2
  5000  su PVM