Prekių katalogas

ALADDIN MINI

 • ALADDIN MINI

  Kodas: TALADINMINI
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • esto
  Skaičiuojama...
  i


  Tandyras ALADDIN mini

  Išmatavimai:

  Sienelės storis: 6 cm
  Bendras aukštis: 87 cm
  Aukštis be dangčio: 61 cm
  Angos diametras: 29 cm
  Diametras: 62 cm
  Svoris: 103 kg

  Komplektacija:

  Tandyras – 1 vnt., iešmai – 12 vnt., žarsteklis, semtuvėlis žarijoms, priedas iešmų sukabinimui, stovas dangčio padėjimui, stovas tandyro pastatymui.

  Prieinamumas - išankstinis užsakymas

  Prekės ženklas
 • Pavogti alkį. Ar įmanoma. Garsiosios pasakos iš pasakiškojo Agrabo miesto veikėjas buvo įžūlus, bet kilnus vagis. Tačiau turgavietėje, kurioje jis medžiojo, jis pavogė tik maistą ir produktus. Jo vardas buvo Aladdinas.

  Tandyras Aladdin mini tai padarys taip, kad pabendravę su juo ilgam pamiršite alkį. Būkite sotus ir maitinkite didelę kompaniją. Galų gale, visi 12 rinkinyje esančių iešmų gali būti vienu metu naudojami . Nesipainiokite su priešdėliu „mini“. Šis beveik metro ūgio kūdikis yra gana įspūdingas dizainas. O svoris 112,5 (+/– 2,5 kg) kg, daugelis „tandoor art“ žinovų yra vadinami optimaliais tokiems gaminiams. Tai yra - nei didžiulis, nei mažas. Kuris yra būtinas.

  Krosnies išvaizda nusipelno atskirų eilučių. Galbūt tai yra gražiausias tandyras iš visos linijos. Pritvirtinkite nosį ir rankeną - ir tikrai - priešais jus yra ta pati stebuklinga lempa.

  Jums nereikia šios lempos trinti rankomis. Ir vietoj Džiinno visi tikisi mėsos, žuvies, keptų daržovių ar skanių bandelių pasirodymo. Juos galite gaminti grotelių, samteliu, žarstiklio, iešmų  pakabinimo prietaisais, ir stovų pagalba. Visa tai yra „Tandyro Aladdin“ mini komplekte. Bet kokiu atveju pasikliaukite magišku patiekalų skoniu. Krosnies pavadinimas yra privalomas. Ir Džinnas ... Tikėkimės, kad jis padės.

  Būtina žinoti

  - Pirmą kartą užkūrus tandyrą jį kaitinti ir karštį kelti reikia palaipsniui.
  - Vengti didesnio vandens kiekio patekimo ant įkaitusio tandyro.
  - Įvertinti tai, kad esant dideliam vėjui ugnies liežuvis virš tandyro gali būti iki 1 metro aukščio.
  - Nenaudojamą tandyrą saugoti uždengtą apsauginiu uždangalu.
  - Ruošiant maistą tandyre neleisti vaikų be priežiūros.
  - Esant neigiamai lauko oro temperatūrai tandyrą šildyti reikia palaipsniui.