Prekių katalogas

Apie mus

 •  

  Eldalita.lt dirba el. parduotuvės principu, prekes pristatome kurjerių tarnybos pagalba i jūsų pasirinktą vietą. Jūsų patogumui, prekes apžiūrėti ir jas įsigyti galite tiesiai iš mūsų sandėlio. Kadangi sandelyje būname ne visada, prieš atvykstant reikėtu sutarti avykimo laiką.

  Vežame prekes iš trečiūjų šalių tokių kaip: RUSIA, BALTARUSIA, UKRAINA. Prekiaujame smulke žemės ūkio technika, buitiniais prietaisais, sodo-daržo Įrankiais. Apsilanke mūsų el. parduotuveje rasite ir daugybe kitų jums naudingų prekių. Mūsų prekės naujos, kokybiškos, visoms prekėms yra suteikiama garantija.

  Visas siūlomas prekes stegemės turėti sandelyje, priešingu atveju užsakyta prekę reikėtu laukti iki 2-jų savaičių, bet tai tik tuomet, jaigu prekės yra išparduotos ir šiuo metu neturime vietoje, bet apie tai mes pranešime iš anksto.

  Jaigu kartai atsitiktu taip, kad neradote ko ieškojote, tuomet rašykite užklausa aba tiesiog susisiekite su mumis. Mes pasistengsime jums pagelbėti, pristatyti prekes pagal užsakyma, jai tai bus su mūsų veikla susijusios prekės.

   
   

  Darbo laikas

   Internetinėje parduotuvėje Eldalita.lt apsipirkti galite visą parą, 7 dienas per savaitę!

   Užsakymai, konsultacija, pagalba telefonu: I-VII 09:00 – 18:00 val.

   Prekių atsiėmimas iš sandėlio, tik susitarus prieš atvykstan iš anksto!

   Buveinės adresas: Liepkalnio g. 143, Vilnius. 

   Tel.+37061985888