Prekių katalogas

Konservavimo autoklavai

 • Autoklavai konservavimui Eldalita kataloge
  Autoklavai gaminami iš anglinio arba nerūdijančio plieno. Gaminant atsižvelgiama į apkrovą, kurią turi atlaikyti konservavimo prietaisas. Paprastai standartinis buitinis autoklavas gaminamas iš 2 mm storio anglinio plieno lakšto. Sustiprinta versija gaminama iš 3 mm storio plieno. Antrasis variantas tarnaus ilgiau, tačiau autoklavo kaina bus didesnė.
  Iš nerūdijančio plieno pagaminti modeliai laikomi patvariausiais. Jų tarnavimo laikas neribotas, nes ši medžiaga nedega ir nerūdija. Nerūdijančio plieno autoklavų kaina atitinkamai didesnė.
  Buitiniai konservavimo autoklavai gali būti elektriniai ir maitinami iš išorinių šildymo šaltinių, pavyzdžiui, dujinės viryklės arba lauko ugnies.
  Jie taip pat skiriasi korpuso talpa, t. y. juose gali tilpti skirtingas vienu metu sterilizuojamų stiklainių skaičius. Taigi rinkdamiesi autoklavą turite nuspręsti, kiek maisto produktų planuojate apdoroti.
  Yra gamyklinių ir namuose pagamintų autoklavų. Rekomenduojame naudoti tik gamyklinius modelius, nes jie turi daug svarbių privalumų:
  jiems taikomi privalomi aukšto slėgio bandymai;
  jie turi patikimas dvipuses suvirinimo siūles;
  jiems gaminti naudojamos tik naujos, patvarios medžiagos;
  yra visi saugos priedai: manometras, termometras, išleidimo vožtuvas, naudojimo instrukcija;
  - gamintojo garantija.
  Patikimą, saugų ir patogų gamykloje pagamintą konservavimo autoklavą galite išsirinkti MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje. Siūlome platų gaminių asortimentą mažomis kainomis. Prieš pirkdami galite gauti papildomos informacijos apie konkretų modelį iš mūsų konsultantų. Dirbkite saugiai ir efektyviai su MB "Eldalita" įranga.
    

  17900 su PVM
  16500 su PVM
  14900 su PVM
  13300 su PVM
  12200 su PVM
  Elektrinis konservavimo autoklavas LAN 32 stiklainių flanšinis
  Kodas: Konservavimo autoklavas LAN 32-stiklainiai (elektrinis)
  36000 su PVM
  Elektrinis konservavimo autoklavas LAN 24 stiklainių flanšinis
  Kodas: Konservavimo autoklavas LAN 24-stiklainiai (elektrinis)
  34000 su PVM
  Elektrinis konservavimo autoklavas LAN 16 stiklainių flanšinis
  Kodas: Konservavimo autoklavas LAN 16-stiklainiai (elektrinis)
  32000 su PVM