Prekių katalogas

Sodo praustuvai

 • MB "Eldalita" katalogo sodo praustuvai
  Prieš įsigydami lauko sodo praustuvą, turite žinoti, kokių yra jų tipų. Dauguma jų išsiskiria konstrukcijos mobilumu. Juos galite sumontuoti ir naudoti bet kur, o prireikus perkelti į kitas vietas, pavyzdžiui, sodą.
  Vienas iš populiariausių lauko rankinių praustuvų yra ant stovo montuojamas variantas. Šis tipas yra pakabinamos konstrukcijos ir dažniausiai naudojamas lauke. Ją sudaro vandens rezervuaras ir plieninis stovas su ragais apačioje, kurie įkalami į žemę. Tokio tipo praustuvai nepriklauso nuo atramų, prie kurių reikia pritvirtinti rezervuarą, buvimo, todėl juos galima statyti bet kurioje vietoje.
  Kitas tipas - pakabinami praustuvai. Šį tipą galima suskirstyti į :
  paprasčiausią plastikinį lauko praustuvą sudaro ovalus arba apvalus indas, jame yra užspaudžiamas snapelis, kuris atlieka čiaupo funkciją. Bet kokia vertikali atrama gali būti jo laikiklis. Nešvariam vandeniui surinkti įrengiamas rezervuaras;
  atobulintoje versijoje įrengtas čiaupas su vožtuvu;
  metalinis lauko praustuvas - paprastai cinkuotas, su čiaupu su vožtuvu.
  Lauko praustuvai su pjedestalu savo konstrukcija panašūs į stacionarius praustuvus, tačiau juos galima perkelti. Jį sudaro ant spintelės sumontuota vandens talpykla ir praustuvė. Dėl kriauklės tokie variantai yra patogesni. Juose patogu plauti daržoves ar indus. Yra modelių, kuriuose įrengtas veidrodis, muilinės ir rankšluosčių kabliukai
  MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje patogu įsigyti bet kokios rūšies aukštos kokybės sodo plautuvių. Pas mus galite pirkti bet kuriuo metu 7 dienas per savaitę.
  MB "Eldalita" - tai didelis pasirinkimas, kokybė ir nebrangios kainos.