Prekių katalogas

Rankines sulčiaspaudės

 • Rankinis sulčių spaudimo aparatas "Eldalita" kataloge Rankiniai sulčių spaudimo aparatai gali būti mechaniniai, hidrauliniai, pneumatiniai ir elektrohidrauliniai. Populiariausi yra mechaniniai rankiniai sulčiųspaudimo presai. Jie yra paprastos konstrukcijos, juos sudaro krepšys, į kurį dedama žaliava; išspaudimo stūmoklis; rėmas su sraigtu centre; ir prispaudimo mechanizmas. Mechaninio tipo rankiniai sulčiaspaudės surenkamos ir paruošiamos naudoti per kelias minutes. Dėl paprastos konstrukcijos ir nedidelio elementų skaičiaus tokio preso kaina yra gerokai mažesnė nei kitų tipų sulčių spaudimo įrenginių. Antros pagal populiarumą yra hidraulinės rankinės sulciaspaustuvai žalumynams, uogoms ir vaisiams spausti. Jų konstrukcija panaši į mechaninių presų, tačiau kaip spaudimo mechanizmas naudojamas hidraulinis domkratas arba hidraulinis cilindras. Šio tipo presai leidžia išgauti didesnę spaudimo jėgą, kuri užtikrina gautų sulčių kokybę ir kiekį. Internetinėje parduotuvėje "Eldalita" galite įsigyti tiek hidraulinio, tiek mechaninio tipo sulčiaspaudžių. Visi modeliai pateikiami svetainės kataloge. Eldalita konsultantai mielai suteiks visą reikiamą informaciją apie pasirinkto gaminio savybes, technines charakteristikas, mokėjimo būdus ir kt.

  Norint namuose išgauti aukštos kokybės, gerai spaustas sultis dideliais kiekiais, naudojami specialūs rankiniai sulčiaspaudės presai. Jais patogu spausti sultis iš vaisių, daržovių ir uogų. Privačiuose ir mažuose ūkiuose toks prietaisas yra būtinas, nes derlių paprastai reikia apdoroti greitai.

  Rankinis sulčių spaudimo aparatas "Eldalita" kataloge

  Rankiniai sulčių spaudimo aparatai gali būti mechaniniai, hidrauliniai, pneumatiniai ir elektrohidrauliniai.

  Populiariausi yra mechaniniai rankiniai sulčiųspaudimo presai. Jie yra paprastos konstrukcijos, juos sudaro krepšys, į kurį dedama žaliava; išspaudimo stūmoklis; rėmas su sraigtu centre; ir prispaudimo mechanizmas. Mechaninio tipo rankiniai sulčiaspaudės surenkamos ir paruošiamos naudoti per kelias minutes. Dėl paprastos konstrukcijos ir nedidelio elementų skaičiaus tokio preso kaina yra gerokai mažesnė nei kitų tipų sulčių spaudimo įrenginių.

  Antros pagal populiarumą yra hidraulinės rankinės sulciaspaustuvai žalumynams, uogoms ir vaisiams spausti. Jų konstrukcija panaši į mechaninių presų, tačiau kaip spaudimo mechanizmas naudojamas hidraulinis domkratas arba hidraulinis cilindras. Šio tipo presai leidžia išgauti didesnę spaudimo jėgą, kuri užtikrina gautų sulčių kokybę ir kiekį.

  Internetinėje parduotuvėje "Eldalita" galite įsigyti tiek hidraulinio, tiek mechaninio tipo sulčiaspaudžių. Visi modeliai pateikiami svetainės kataloge. Eldalita konsultantai mielai suteiks visą reikiamą informaciją apie pasirinkto gaminio savybes, technines charakteristikas, mokėjimo būdus ir kt.

  45000  su PVM
  52400  Sutaupykite 7400 
  18000  su PVM
  20000  Sutaupykite 2000 
  16500  su PVM
  18500  Sutaupykite 2000 
  15000  su PVM
  17000  Sutaupykite 2000 
  13500  su PVM
  15000  Sutaupykite 1500