Prekių katalogas

Pašarų ekstruderis EGK-100 380V 11Kw

 • Pašarų ekstruderis EGK-100 380V 11Kw

  Kodas: egk100
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • esto
  Skaičiuojama...
  i
 • Atkreipiame jūsų dėmesį į TekhnoMashStroy LLC sukurtą - pašarų ekstruderį EGK-100, skirtą pagerinti pašarus, gauti aukštos kokybės pašarus, kuriais siekiama padidinti mėsos produktyvumą ir padidinti pieno primilžį.

  Grūdų ekstruderis EGK-100 grūdus paverčia i putuotos mases pagaliukus.

  Darbinė pašarų ekstruderio dalis susideda iš dviejų kamerų - pakrovimo kameroje susmulkinama žaliava, o presavimo kameroje žaliava termiškai apdorojama iki 160-180 laipsnių aukštu slėgiu. Be to, žaliava, praeinanti per vienkartinio ekstruderio skyles, sprogsta, gaudama vandens plaktuką dėl staigaus slėgio kritimo. Dėl to grūdai putoja, padidėja kelis kartus. Todėl, norint gauti pakankamai, gyvūnams reikia mažiau maisto oro lazdelių pavidalu nei įprastai ar granuliuotai.

  Pašarų ekstruderyje EGK-100 yra elektrinis variklis, skriemuliai, mažinantys greitį į darbinius ir nedidelis bunkerio tiektuvas, magnetas metalo dalelėms sulaikyti pašaruose.

  Pašarų ekstruderis, veikiamas aukštų temperatūrų, dezinfekuoja pašarus, naikindamas patogeninę mikroflorą, grybelius ir patogenines bakterijas, kurioms ypač jautrūs jauni gyvūnai ir jaunikliai.

  Be to, esant slėgiui ir aukštai temperatūrai, virškinimo sistemai sunkūs krakmolai yra atskiriami į lengvesnius paprastus angliavandenius ir cukrų. Išsaugomi vitaminai ir visos naudingos medžiagos, nes temperatūros poveikis pasireiškia per sekundės dalį. Viso to dėka gyvūnai neeikvoja energijos virškindami maistą, o nukreipia visą savo energiją ir jėgas kūno svorio didinimui ir primilžiui didinti. Skaitykite daugiau: