Prekių katalogas

Tandyras ALADDIN

 • Tandyras ALADDIN

  Kodas: TALADIN
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • esto
  Skaičiuojama...
  i

  Tandyras ALADDIN

  Išmatavimai:
  Sienelės storis: 6 – 7 cm
  Bendras aukštis: 120 cm
  Aukštis be dangčio: 83 cm
  Angos diametras: 33 cm
  Diametras: 83 cm
  Svoris: 200 kg

  Komplektacija:
  Tandyras – 1 vnt., iešmai – 20 vnt., žarsteklis, semtuvėlis žarijoms,
  priedas iešmų sukabinimui, stovas dangčio padėjimui, stovas tandyro pastatymui.
  Prieinamumas - išankstinis užsakymas

  Prekės ženklas
 • Ši nacionalinė viryklė yra gana universali. Gaminant iš jo galima gauti daug įdomių ir skanių patiekalų. Su jo pagalba galite įsisavinti visą rytų virtuvę. Šioje krosnyje paruošti produktai yra labai sveiki ir pasižymi ypatingu skoniu.

  Ne kiekvienas jo namuose ras sau vietą, tai yra pasiturinčio žmogaus reikalas. Tiems, kurie vertina komfortą, grožį ir jaukumą. Dabar atsirado išskirtinė galimybė visiems, norintiems įsigyti unikalų įrenginį.

  Su jo pagalba iškepiama skani duona, ruošiamos sriubos ir grūdai, kepama kepsninė. Mokslininkai seniai pastebėjo - tokioje krosnyje virti produktai yra labai sveiki.

  Tandyras, kaip ir visos kitos šio tipo krosnys, uždegamas malkomis. Krosnies matmenys suprojektuoti taip, kad nereikėtų daug kuro. Krosnelė yra gana ekonomiška, palyginti su panašiais prietaisais.

  Jos matmenys yra didžiausi šios klasės produktų linijoje - ji siekia 120 cm aukštį, tiesa, nepaisant įspūdingo dydžio, ji atrodo miniatiūrinė. Laisvai tilptų bet kuriame kambaryje.

  Forma primena amforą. Gaminys yra uždarytas kaustytu ažūriniu rėmu. Su Tandyru komplektuojamas jam tinkatis stovas, o iešmų stovas taip pat yra kaustytas rankomis. Verta paminėti, kad ne visi tokios krosnies modeliai pasižymi tokiu funkcionalumu ir komplektacija.

  „Tandyras Aladdin“ atrodo gana estetiškai ir sugeba papuošti bet koki interjerą. Jis pagamintas iš keramikos, o tai suteikia pranašumų ruošiant sveiką ir skanų maistą.

  Norėdami įsigyti šią stebuklinga krosnį, nebūtina iš karto bėgti į parduotuvę. Galite nusipirkti ten, bet kaina bus didesnė, prekės yra išskirtinės. Bet yra galimybė supaprastinti užduotį pateikiant užsakymą internete.

   

  Būtina žinoti

  - Pirmą kartą užkūrus tandyrą jį kaitinti ir karštį kelti reikia palaipsniui.
  - Vengti didesnio vandens kiekio patekimo ant įkaitusio tandyro.
  - Įvertinti tai, kad esant dideliam vėjui ugnies liežuvis virš tandyro gali būti iki 1 metro aukščio.
  - Nenaudojamą tandyrą saugoti uždengtą apsauginiu uždangalu.
  - Ruošiant maistą tandyre neleisti vaikų be priežiūros.
  - Esant neigiamai lauko oro temperatūrai tandyrą šildyti reikia palaipsniui.