Prekių katalogas

Priedai minitraktoriams

 • Mini traktorius yra aukso viduriukas tarp pilnaverčių traktorių ir motoblokų. Juo galima greitai ir lengvai įdirbti mažus ir vidutinio dydžio žemės ūkio plotus. Jis tinka ne tik lauko darbams, bet ir žiemos sniegui, keliams ar šaligatviams valyti.

  Nedidelis traktorius manevringas ir lengvai įveikia staigius posūkius. Dėl šių savybių jie yra paklausūs visuomeniniuose objektuose, kai kitų tipų mašinos negali su jais susitvarkyti.

  Tačiau mini traktoriaus priedas turi būti pritaikytas konkrečiai užduočiai atlikti. Priešingu atveju jo funkcionalumas bus ribotas.

  Kodėl verta pirkti mini traktorių įrangą iš mūsų

  Jei norite įsigyti mini traktoriai padargai už gerą kainą, kreipkitės į "Eldalita". Bendrovė yra oficiali žemės ūkio technikos atstovė ir tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais. Mūsų kataloge rasite MTZ minitraktoriams skirtų įrankių.

  • Plūgai. Priklausomai nuo modelio ir sparnų konfigūracijos, plūgas gali būti naudojamas dirvai apversti arba suskaldyti. Pirmuoju atveju vaisiaus sluoksnis išpurenamas, o antruoju - suariamas.
  • Akėčios. Skirtos drėgmei po sėjos sulaikyti, išlyginti lauką, suskaldydamas didelius dirvos gabalus. Akėčios taip pat veiksmingai šalina augalų liekanas.
  • Kultivatoriai. Naudojamas dirvai praturtinti deguonimi ir susmulkinti daržovėms, kurios nebuvo nuimtos arba buvo prarastos derliaus nuėmimo metu.
  • Žoliapjovės. Naudojamas pakelėse esančiai perteklinei augmenijai šalinti ir kraštovaizdžiui formuoti. Galima įsigyti rotacinių ir sekcinių šienapjovių.

  "Eldalita" kataloge taip pat pateikiamos priekabos, skirtos statybinėms medžiagoms, smulkiems pasėliams ar kitiems priedams vežti. Jei reikia pakeisti susidėvėjusią dalį, atsarginių dalių skyriuje rasite platų savadarbių vejapjovių asortimentą.

  Gaukite nemokamą konsultaciją su vienu iš mūsų ekspertų ir sužinokite, mini traktoriaus priedų kainos atitinka jūsų žemės ūkio poreikius.