Prekių katalogas

Autonominiai šildytuvai

 • Autonominiai šildytuvai Eldalita kataloge Yra keletas autonominių šildytuvų tipų. Pagal taikymo sritį yra oro, skysčio ir alyvos šildytuvai. Jie taip pat skirstomi į atviro degimo (šilumos pistoletai) ir katalizinio degimo variantus. Atskiri šildytuvai su atviru degimu gali būti tiesioginio ir netiesioginio veikimo. Pirmuoju atveju į degimo kamerą tiekiamas kuras ir oras, o karšti degimo produktai patenka į šildomą patalpą. Tokių prietaisų privalumas - jų paprastumas ir nedidelė kaina. Pagrindinis trūkumas - kategoriškas negalimumas juos naudoti gyvenamosiose patalpose, nepaisant to, kad kai kuriuose atskiras šildytuvuose įrengti specialūs filtrai. Netiesioginio veikimo modeliuose degimo produktai iš patalpos pašalinami specialiais vamzdžiais, tačiau prieš tai jie pereina per šilumokaitį, kuris šildo orą. Tačiau šie prietaisai nėra labai ekologiški. Šilumos pistoletai gali būti infraraudonųjų spindulių, kuriuose degantis kuras įkaitina keraminę arba metalinę plokštelę, generuojančią infraraudonuosius spindulius. Ši spinduliuotė šildo patalpoje esančius daiktus, o ne orą. Šilumos pistoletai naudojami pramoninėse patalpose, garažuose ir pan. Atviro degimo šildytuvams priskiriami žibalo modeliai. Gyvenamosiose patalpose naudojami katalizinio degimo modeliai. Katalitiniuose šildytuvuose šiluminė energija gaunama oksiduojantis (degant be liepsnos) kuro garams ant katalizatoriaus plokštelės paviršiaus. Tokie šildytuvai yra palyginti ekologiški. Tačiau jų nerekomenduojama naudoti miegamuosiuose kambariuose. MB "Eldalita" siūlo platų tiek autonominių, tiek buitinių šildytuvų asortimentą. Įmonės internetinėje parduotuvėje galite peržiūrėti gaminių katalogą ir užsisakyti reikiamą gaminį.

  Įsigyti autonominį šildytuvą - teisingas sprendimas. Juk atvėsus orams norite, kad patalpoje būtų šilta ir jauku. Tačiau kartu pageidautina, kad nereikėtų mokėti pasakiškų sumų už šildymą. Autonominiai šildytuvai sėkmingai naudojami gyvenamosiose, įvairiose buitinėse, nedidelėse pramoninėse ir komercinėse patalpose. Taip pat yra specialių tipų, skirtų automobilių ir jachtų interjerui šildyti. 

  Autonominiai šildytuvai Eldalita kataloge

  Yra keletas autonominių šildytuvų tipų. Pagal taikymo sritį yra oro, skysčio ir alyvos šildytuvai.

  Jie taip pat skirstomi į atviro degimo (šilumos pistoletai) ir katalizinio degimo variantus. 

  Atskiri šildytuvai su atviru degimu gali būti tiesioginio ir netiesioginio veikimo. Pirmuoju atveju į degimo kamerą tiekiamas kuras ir oras, o karšti degimo produktai patenka į šildomą patalpą. Tokių prietaisų privalumas - jų paprastumas ir nedidelė kaina. Pagrindinis trūkumas - kategoriškas negalimumas juos naudoti gyvenamosiose patalpose, nepaisant to, kad kai kuriuose atskiras šildytuvuose įrengti specialūs filtrai. Netiesioginio veikimo modeliuose degimo produktai iš patalpos pašalinami specialiais vamzdžiais, tačiau prieš tai jie pereina per šilumokaitį, kuris šildo orą. Tačiau šie prietaisai nėra labai ekologiški. Šilumos pistoletai gali būti infraraudonųjų spindulių, kuriuose degantis kuras įkaitina keraminę arba metalinę plokštelę, generuojančią infraraudonuosius spindulius. Ši spinduliuotė šildo patalpoje esančius daiktus, o ne orą. Šilumos pistoletai naudojami pramoninėse patalpose, garažuose ir pan. Atviro degimo šildytuvams priskiriami žibalo modeliai.

  Gyvenamosiose patalpose naudojami katalizinio degimo modeliai. Katalitiniuose šildytuvuose šiluminė energija gaunama oksiduojantis (degant be liepsnos) kuro garams ant katalizatoriaus plokštelės paviršiaus. Tokie šildytuvai yra palyginti ekologiški. Tačiau jų nerekomenduojama naudoti miegamuosiuose kambariuose.  

  MB "Eldalita" siūlo platų tiek autonominių, tiek buitinių šildytuvų asortimentą. Įmonės internetinėje parduotuvėje galite peržiūrėti gaminių katalogą ir užsisakyti reikiamą gaminį.

  Prekių nėra.