Prekių katalogas

Bulvių kąsamoji / Bulvių sodinamoji

 • Bulvių kasimo motoblokui tipai Viena iš labiausiai paplitusių bulvių kasimo motoblokui yra vibracinė versija. Plūgas arba aktyvusis peilis nupjauna tam tikrą dirvos sluoksnį su jame esančiomis bulvėmis. Dirvožemis krenta ant stalo ir išsilieja pro groteles. Taip bulvės atskiriamos nuo žemės. Derlius išmetamas ant dirvos paviršiaus. Belieka tik nuimti derlių. Svarbus dalykas yra kasimo aparato suderinamumas su tam tikro modelio vikšriniu traktoriumi. Transporterinis juostinis bulvių kasimo motobloko, skirtas važiuojančiam traktoriui, išsiskiria tuo, kad vietoj vibruojančio stalo yra juostinis transporteris. Kitais atžvilgiais kasimo procesas panašus: nupjautas dirvos sluoksnis paduodamas ant juostos, kuri juda ir valo bulves nuo žemės. MB "Eldalita" internetinės parduotuvės vadybininkai padės jums išsirinkti geriausią bulvių kasamąją prie motoblokus. Savo klientams siūlome platų įvairių žemės ūkio mašinų ir įrangos asortimentą, įskaitant bulvių kasamąsias ir bulvių sodinamąsias motoblokui. Su MB "Eldalita" galite susisiekti naudodamiesi svetainės pokalbių svetaine, palikdami atsiliepimo formą arba paskambinę mūsų kontaktiniu telefono numeriu.

  Bulvių ir kitų šakniavaisių derliaus nuėmimas net ir nedideliuose žemės sklypuose yra gana daug darbo reikalaujantis procesas, kurį galima gerokai palengvinti, jei turite negabaritinę techniką ir pagalbinius priedus, tiksliau, bulvių kasamoji motoblokui. Ši įranga būtina ne tik nedideliems privatiems ūkiams, bet ir fermoms.   

  Bulvių kasimo motoblokui  tipai

  Viena iš labiausiai paplitusių bulvių kasimo motoblokui yra vibracinė versija. Plūgas arba aktyvusis peilis nupjauna tam tikrą dirvos sluoksnį su jame esančiomis bulvėmis. Dirvožemis krenta ant stalo ir išsilieja pro groteles. Taip bulvės atskiriamos nuo žemės. Derlius išmetamas ant dirvos paviršiaus. Belieka tik nuimti derlių. Svarbus dalykas yra kasimo aparato suderinamumas su tam tikro modelio vikšriniu traktoriumi.

  Transporterinis juostinis bulvių kasimo motobloko, skirtas važiuojančiam traktoriui, išsiskiria tuo, kad vietoj vibruojančio stalo yra juostinis transporteris. Kitais atžvilgiais kasimo procesas panašus: nupjautas dirvos sluoksnis paduodamas ant juostos, kuri juda ir valo bulves nuo žemės.

  MB "Eldalita" internetinės parduotuvės vadybininkai padės jums išsirinkti geriausią bulvių kasamąją prie motoblokus. Savo klientams siūlome platų įvairių žemės ūkio mašinų ir įrangos asortimentą, įskaitant bulvių kasamąsias ir bulvių sodinamąsias motoblokui. 

  Su MB "Eldalita" galite susisiekti naudodamiesi svetainės pokalbių svetaine, palikdami atsiliepimo formą arba paskambinę mūsų kontaktiniu telefono numeriu.