Prekių katalogas

Kultivatoriai

 • Norint gauti gerą derlių, neužtenka tik sodinti daržoves pagal žemės ūkio kalendorių ir patręšti. Pati dirva turi turėti optimalias augalams augti fizines savybes: tankumą, deguonies kiekį. Tam naudojami sodo kultivatoriai.

  Pateikta sodo technika bus nepamainomas pagalbininkas apdirbant vidutinio ir didelio ploto žemę, kai rankų darbas tampa nepakeliamai sunkus ir užima daug laiko. Kultivatoriaus pagalba galite lengvai išspręsti šias užduotis:

  • Arimas. Leidžia pakelti apatinį, derlingesnį dirvos sluoksnį, kuris užtikrins geresnį daržovių aprūpinimą būtinomis mineralinėmis medžiagomis.
  • Ravėjimas. Jis reikalingas piktžolių pašalinimui ir geresniam deguonies įsiskverbimui į dirvą.
  • Vagojimas. Procedūra privaloma bulvėms ir kopūstams, taip pat kai kurioms kitoms daržovėms.

  Sodo technikos, tokios kaip kultivatorius pirkimas yra pelninga investicija, kuri leis sutaupyti laiko ir padidinti derlių nedidinant dirbamos žemės ploto.

  Kodėl verta pirkti kultivatorių iš Eldalita 

  Norėdami įsigyti pirkti moto kultivatorius iš patikimo gamintojo, kreipkitės į Eldalita. Garantuojama, kad visa mūsų įranga atitinka pagal esamus aprašymus ir dirbs ilgai ir laimingai . Esame oficialūs pirmaujančios žemės ūkio technikos prekės ženklo Mobil K atstovai.

  Pateikto gamintojo dirvos kultivatoriai turi šiuos privalumus:

  • Patikimas variklis. Kultivatoriai aprūpinti Honda varikliais su padidintu variklių našumu ir yra ištvermingi ir atsparus visiems oro sąlygoms. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat  rasite visas reikalingas atsargines dalis.
  • Sustiprinta transmisija. Savaeigiuose kultivatoriuose Mobil K montuoja dviejų pakopų grandininę transmisiją, kuri yra labai patvari ir gali atlaikyti daugiau nei 2 tonų trūkimo apkrovą.
  • Patogus valdymas. Rankena, kaip ir visi kultivatoriaus komponentai, suprojektuoti taip, kad darbo metu būtų sumažinta rankų vibracija. Svirtys ir rankenos pagamintos Italijoje.

  Įmonės Eldalita asortimente yra įvairių variklių kultivatorių modelių, kurie skiriasi dydžiu ir galia. Jei nesate tikri, kurį iš jų pasirinkti, susisiekite su mūsų ekspertais. Atsižvelgdami į dirvožemio ypatybes ir jūsų svetainės dydį, parinksime geriausią variantą. Esant poreikiui parinksime mini traktorių arba dideli motoblokai mtz ir prie jų atitinkančius priedus.

  70000  su PVM