Prekių katalogas

Motoblokai

 • Pirkdami motoblokus iš Eldalita, gausite originalią žemės ūkio techniką, kuri tinkamai tarnaus. Esame oficialūs pardavėjai. Tai reiškia, kad mūsų motoblokų parduotuvėje galite įsigyti ne tik įrangą, bet ir visus reikalingus padargus bei atsargines dalis.

  Pateikta žemės ūkio technika yra puikus sprendimas apdorojant mažus ir vidutinio dydžio žemės sklypus. Motoblokai turi didesnį funkcionalumą lyginant su zemes kultivatoriais, kurie skirti tik žemės dirbimui po derliaus nuėmimo. Jų pagalba galima atlikti arimo darbus, sėti, šalinti piktžoles, rinkti užaugusias daržoves.

  Motoblokas naudojamas kaip traktorius įvairiai technikai, sėjai, statybinėms medžiagoms transportuoti. Priklausomai nuo modelio, maksimalus greitis siekia net 24 kilometrus per valandą!

  Kodėl verta pas mus pirkti motobloką?

  Mūsų internetinėje parduotuvėje pristatomi tik nauji motoblokai, kurių kokybė ir patikimumas nekelia abejonių. Suteikiame visą lydimąją dokumentaciją ir oficialią garantiją. Pastaroji suteikia teisę garantinio atvejo atveju kreiptis į bet kurį įgaliotąjį aptarnavimo centrą. Esant negarantiniam atvejui, pas mus galite užsisakyti atsarginių dalių už prieinamas kainas. Turime visko nuo įvorių iki stūmoklių variklio cilindrams.

  Motobloką galite įsigyti mūsų parduotuvėje, kurį yra Vilniuje. Galima pristatymo paslauga: siunčiame produkciją į Latviją, Estija, Lenkiją ir kitas gyvenvietes, kur yra nacionalinės logistikos ar kurjerių pristatymo tarnybų padaliniai.

  Visi parduodami motoblokai yra su patikimais Honda, Lifan, Weima ir Yamaha varikliais. Jie yra patvarūs ir turi mažą vibraciją. Elipsinė valdymo rankena gali keisti padėtį vertikalioje ir horizontalioje plokštumoje.

  Jei vis dar turite klausimų dėl motoblokų charakteristikų arba sunku išsirinkti tinkamą modelį – susisiekite su mūsų ekspertu dėl nemokamos konsultacijos. Internetinės parduotuvės specialistai turi didelę darbo su žemės ūkio technika patirtį ir, atsižvelgdami į dirvožemio tipą bei technikos naudojimo intensyvumą, parinks tikrai gerą variantą.