Prekių katalogas

Vienfaziai grūdų malūnai

 • Vienfazis grūdų malūnas yra puikus pirkinys namų ūkiams ir mažiems ūkiams, kurie augina gyvulius ir naminius paukščius (vištas, žąsis, kalakutus). Šia įranga galima greitai sumalti kukurūzus, kviečius ir kitus gyvulių pašarams naudojamus augalus.

  Maltų grūdų naudojimas mityboje turi šiuos privalumus:

  • Patogi pakuotė. Sumaltus kukurūzus ar kviečius daug lengviau sandėliuoti nei maltus grūdus. Miltai užima daug mažiau vietos ir juos lengviau transportuoti.
  • Kombinuotasis pašaras. Susmulkintus grūdus daug lengviau sumaišyti iki vientisos masės. Naudojant kombinuotuosius pašarus, pagerėja vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekis naudojamuose pašaruose.
  • Spartesnis augimas. Maltus grūdus geriau įsisavina gyvulių virškinimo sistema, o tai teigiamai veikia jų augimą ir sveikatą.

  Svarbu! Norint naudoti mūsų svetainėje pateiktus šlifuoklius, nereikia įrengti atskiros trifazės maitinimo linijos ar naudoti kitų specialių įrankių. Užtenka tiesiog supilti žaliavą į bunkerį ir įjungti elektros variklį.

  Vienfaziai grūdų malūnai "Eldalita" kataloge

  "Eldalita" yra oficiali žemės ūkio įrangos, skirtos gyvulių priežiūrai, pardavėja. Pirkdami vienfazius grūdų malūnus iš mūsų, gausite kokybišką įrenginį, kuris 100 % atitinka deklaruojamas charakteristikas.

  "Eldalita" kataloge siūlomas visas vienfazių grūdų malūnų asortimentas iš prekės ženklo "Farmer" ir “Sovek”, kurie yra vieni iš pirmaujančių tokios įrangos gamintojų. Prekės ženklo gaminiai yra sertifikuoti, o malūno konstrukcija yra patentuota.

  Pramoniniam grūdų malimui "Eldalita" asortimente yra galingi pašarų smulkintuvai, galintys perdirbti iki 800 kg žaliavos per valandą.