Prekių katalogas

Grūdų malunai

 • "Eldalita" grūdų malūnai
  "Eldalita" yra oficialus "Farmer" ir "Sovek" prekės ženklų atstovas Lietuvoje. Įmonės asortimente yra visas asortimentas pristatytų prekės ženklų grūdų malūnėlių. Pateikta žemės ūkio įranga yra skirtingos galios ir pajėgumo, labai patikima, paprasta ir efektyvi. Galite pasirinkti grūdų malūno tipą, kuris puikiai tinka jūsų gyvuliams ir jų augintiniams.
  Pas mus galima užsisakyti ne tik pačios įrangos, bet ir atsarginių dalių bei eksploatacinių medžiagų. Pavyzdžiui, universalūs rinktuvo varikliai, kurie suderinami su visais malūnėlių modeliais, peiliais ir rotoriais. Sugedus mašinai, galite nedelsdami užsakyti susidėvėjusią detalę ir sugaišti kuo mažiau laiko.
  Pažymėtina, kad vienfazis grūdų malūnas tinka ne tik ūkininkams, bet ir privatiems namų ūkiams. Taip yra todėl, kad mūsų svetainėje pateikta įranga veikia iš paprasto buitinio elektros lizdo ir jai nereikia trifazės jungties.
  Norint įsigyti malūnėlį, nebūtina apsilankyti mūsų biure. Šiame kataloge pateiktą įrangą galima įsigyti internetu ir pristatyti į bet kurią Lietuvos gyvenvietę, kurioje veikia mūsų pristatymo paslauga. Iš gamintojo gausite oficialią garantiją ir pridedamus dokumentus.
  Norėdami gauti nemokamą konsultaciją, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie atsakys į jūsų klausimus ir prireikus padės apsispręsti dėl konkretaus įrenginio pasirinkimo.