Prekių katalogas

Pieno separatoriai

 • Pieno perdirbimui būtinas separatorius. Pieną separavus gaunama natūrali grietinėlė, iš kurios gaminamas tikras sviestas ir grietinė. Taigi naudojant tokį įrenginį pieno ūkis tampa pelningesnis. Namų ūkyje naudojamas buitinis separatorius visada užtikrins šviežių pieno produktų gamybą.

  Pieno separatoriai "Eldalita" kataloge

  \Norėdami pasirinkti tinkamą separatorių, turite žinoti keletą niuansų.

  Pagal pavaros tipą skiriamos rankinės ir elektrinės versijos. Rankiniai separatoriai tinka retkarčiais naudoti su nedideliu pieno kiekiu. Reguliariam naudojimui ir dideliam kiekiui geriausia naudoti elektrinę pavarą.

  Apsukų skaičius yra svarbus. Kuo daugiau apsuku, tuo greičiau ir geriau veikia įrenginys. Ožkų pienui, kuris yra riebesnis už karvių pieną, ypač tinka modelis, kurio apsisukimų skaičius yra ne mažesnis kaip 10000 sukiu per minutę. 

  Gamybos apimtys. Saviems poreikiams pakanka iki 60 litrų per valandą našumo. Ūkininkams - nuo 100 litrų.

  Medžiaga, iš kurios pagamintos pieno separacijos aparatai: aliuminis, polikarbonatas arba jų derinys. Iš kombinuotų medžiagų pagaminti modeliai yra prieinamesni ir patvaresni.

  "Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūloma daug separatorių modelių su skirtingais techniniais duomenimis. Pieno separatorių kainos mūsų svetainėje yra prieinamos visiems. Įrenginių kokybė garantuojama.

  Jei reikia, mūsų konsultantas padės jums rasti modelį, atsižvelgiant į jūsų ūkio dydį ir būsimą pieno perdirbimo apimtį.