Prekių katalogas

Žoliapjovės ir krūmapjovės

 • MB "Eldalita" katalogo žoliapjovės ir krūmapjovės
  Vejos vejapjovių, zoliapjoves krumapjoves ir trimerių paskirtis ta pati - pjauti žolę ir krūmus, tačiau jos skiriasi užduočių sudėtingumu ir papildomomis funkcijomis. Žolės trimeriai paprastai naudojami atsitiktinėms užduotims atlikti ir naudoti namuose. Krūmapjovės yra universalesnės, jomis galima pjauti storą ir tankią žolę, jos tinka dideliems plotams. Krūmapjovės skirtos želdiniams valyti: pašalinti ūglius ir jaunas plonas šakas, krūmus ir krūmokšnius; karpyti gyvatvores.
  Rinkdamiesi šią sodo įrangą, turėtumėte atkreipti dėmesį į:
  Variklio tipą. Yra elektrinių, akumuliatorinių ir benzininių žoliapjovių trimerių ir krūmapjovių. Galingiausi yra benzininiai modeliai. Jie taip pat nepriklauso nuo turimo energijos šaltinio ir akumuliatoriaus galios. Tačiau elektrinės yra tylesnės ir neišskiria kenksmingų teršalų.
  Pjovimo sistema. Yra dviejų tipų pjovimo elementai: meškerė ir peilis.
  Pjovimo plotis. Nurodo, kokį plotą prietaisas gali apdoroti vienu važiavimu. Priklauso nuo pjovimo elemento tipo.
  MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje prekiaujama trimeriais, vejapjovėmis, krūmapjovėmis ir kita vietine bei užsienietiška sodo įranga. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti 7 dienas per savaitę, bet kuriuo metu. Žemės ūkio technikos asortimentas leis išsirinkti būtent tai, ko jums reikia. MB "Eldalita" kainų žoliapjovės trimeriai, vejapjovių ir kitų prietaisų bei prekių kainos yra priimtinos, todėl kiekvienas gali įsigyti kokybišką variantą pagal savo biudžetą.  

  ORLEN Guolių reduktorių tepalas SMAROL NANO 150G
  Kodas: ORLEN SMAROL NANO 0.15KG
  600 su PVM
  700 su PVM
  27900 su PVM
  17900 su PVM
  19900 su PVM