Prekių katalogas

Žoliapjovės / mulčeriai

 • Motoblokų žoliapjovių tipai

  Pagal veikimo principą motoblokinės žoliapjovių skirstomos į du tipus:: Rotacinės. Juose aktyvūs peiliai atlieka sukamuosius judesius apie vertikalią ašį. Judėdamas į priekį, toks įrenginys pjauna žolę ir nedidelius krūmus; Segmentinės. Jie turi specialų rėmą su 2 eilėmis pjovimo elementų. Jie atlieka grįžtamuosius judesius, pjaudami stiebus. Judant į priekį, aktyvusis darbinis korpusas pjauna šaknų srityje. Monoblokines mulčiavimo žoliapjoves galima suskirstyti į 2 grupes: priekyje ir gale jungiamus įrenginius. Abiejų tipų agregatai yra panašios konstrukcijos ir skiriasi tik tvirtinimo prie motobloko vieta, priekabos konstrukcija ir pavaros diržo ilgiu. Pirmaujanti Lietuvos įmonė MB "Eldalita" siūlo patikimas motoblokų mulčiuotuvus ir šienapjoves už prieinamą kainą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti sau tinkamą variantą, o MB "Eldalita" konsultantai mielai jums padės, tereikia palikti užklausą svetainėje arba paskambinti įmonės kontaktiniu telefonu. Esame pasiekiami 7 dienas per savaitę nuo 9:00 iki 18:00 val.

  Žolė yra universalus pašaras visai gyvulių grupei. Vasarą nupjauta ir tinkamai išdžiovinta ji virsta labai maistingu šienu. Šiandien sunku rasti savininką, kuris galėtų greitai nupjauti didelį kiekį žolės įprastine žoliapjove. Todėl tarp motoblokų savininkų labiausiai paplitęs priedas, be abejo, yra speciali motoblokinė žoliapjovė. Jais galima be vargo per trumpą laiką nupjauti didelį kiekį šviežios žolės. Žolę, augalines liekanas, ražienas ir piktžoles taip pat galima naudoti kaip trąšas. Šiam tikslui motoblokuose naudojamos mulčiavimo žoliapjovės. Smulkinant susidaro tolygus žolės sluoksnis, kuris apsaugo dirvožemį nuo išdžiūvimo, o per žiemą supuvusi žolė praturtina dirvožemį maistinėmis medžiagomis. 

  Motoblokų žoliapjovių tipai

  Pagal veikimo principą motoblokinės žoliapjovių skirstomos į du tipus::

  • Rotacinės. Juose aktyvūs peiliai atlieka sukamuosius judesius apie vertikalią ašį. Judėdamas į priekį, toks įrenginys pjauna žolę ir nedidelius krūmus;
  • Segmentinės. Jie turi specialų rėmą su 2 eilėmis pjovimo elementų. Jie atlieka grįžtamuosius judesius, pjaudami stiebus. Judant į priekį, aktyvusis darbinis korpusas pjauna šaknų srityje.    

  Monoblokines mulčiavimo žoliapjoves galima suskirstyti į 2 grupes: priekyje ir gale jungiamus įrenginius. Abiejų tipų agregatai yra panašios konstrukcijos ir skiriasi tik tvirtinimo prie motobloko vieta, priekabos konstrukcija ir pavaros diržo ilgiu.

  Pirmaujanti Lietuvos įmonė MB "Eldalita" siūlo patikimas motoblokų mulčiuotuvus ir šienapjoves už prieinamą kainą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti sau tinkamą variantą, o MB "Eldalita" konsultantai mielai jums padės, tereikia palikti užklausą svetainėje arba paskambinti įmonės kontaktiniu telefonu. Esame pasiekiami 7 dienas per savaitę nuo 9:00 iki 18:00 val.