Prekių katalogas

Sniego peiliai

 • Buitinių sniego valytuvų tipai

  Šiuolaikiniai buitiniai sniego valytuvai yra elektriniai ir benzininiai. Pastarosios laikomos našesnėmis ir patikimesnėmis, tačiau jos yra didesnių matmenų ir reikalauja daug vietos sezoniniam laikymui. Elektrinės sniego valymo įrangos versijos gerai tinka nedideliems plotams. Jos yra nebrangios ir kompaktiškos. Tačiau joms reikia 220 V jungties, o tai reiškia, kad per sniegą teks ištiesti prailgintuvą. MB "Eldalita" parduoda buitinius sniego valytuvus, taip pat parduoda sniego valytuvų peilius. Patogu pirkti bendrovės interneto svetainėje. Patarimų galite gauti telefonu.

  Kieme valyti sniegą paprastu kastuvu užima daug laiko. Šiuolaikinis buitinis sniego valytuvas padės daug kartų pagreitinti šį procesą. Turėdami tokį pagalbininką vos per kelias minutes galėsite nuvalyti sniegą nuo automobilių stovėjimo aikštelės, kiemo takų ir gretimų teritorijų. Turėdami tokią įrangą nebijosite jokio sniego.

  Sniego valytuvų tipai

  Šiuolaikiniai buitiniai sniego valytuvai yra elektriniai ir benzininiai. Pastarosios laikomos našesnėmis ir patikimesnėmis, tačiau jos yra didesnių matmenų ir reikalauja daug vietos sezoniniam laikymui.

  Elektrinės sniego valymo įrangos versijos gerai tinka nedideliems plotams. Jos yra nebrangios ir kompaktiškos. Tačiau joms reikia 220 V jungties, o tai reiškia, kad per sniegą teks ištiesti prailgintuvą.

  MB "Eldalita" parduoda buitinius sniego valytuvus, taip pat parduoda sniego valytuvų peilius. Patogu pirkti bendrovės interneto svetainėje.  Patarimų galite gauti telefonu.

  Prekių nėra.