Prekių katalogas

Priekabos / važiavimo / arimo moduliai motoblokams

 • Kaip pasirinkti adapterį ir priekabą motoblokui Rinkdamiesi priekabą motoblokui, atkreipkite dėmesį į jos savybes, būtent: Suderinamumas su konkretaus tipo įranga. Nėra prasmės pirkti gaminio, jei jo konstrukcija ir montavimo ypatybės neleidžia jo pritvirtinti prie esamo motobloko. Didžiausia apkrovos galia. Mažiems ūkiams ir namų valdų sklypams bus aktualūs 450 kg keliamosios galios priekabų modeliai. Didelių sklypų savininkams verta apsvarstyti modelius, kurie gali vežti iki 1 tonos. Konstrukcija. Yra kelių tipų įrengimai: savivartės, ne savivartės ir savivartės priekabos. Prijungimo tipas. Būna: rotacinė arba tiesioginė. Mažų matmenų gaminiai jungiami tiesiai prie variklio bloko. Sukamosios konstrukcijos modeliai išsiskiria mobilumu, dėl kurio išvengiama daugelio nelaimingų atsitikimų. Ašių skaičius. Yra: variantai su viena arba dviem ašimis. Pirmasis skirtas lengviems kroviniams. Antroji leidžia tolygiai paskirstyti krovinį priekaboje, todėl jos gali atlaikyti iki 5 tonų svorį. Yra kelios monoblokų adapterių rūšys: sunkiems motoblokams su vandens aušinimu; oru aušinamam motoblokui; oru aušinamam motoblokui su vairo kolonėle; sunkiajam motoblokui su dirvos pjovimo įrenginiu. Gerai žinoma Lietuvos įmonė MB "Eldalita" siūlo įsigyti bet kokio modelio priekabą motoblokui arba adapterį. Tinkamą įrangą ir priedus lengva rasti mūsų svetainėje. Be to, MB "Eldalita" konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie jus dominantį modelį.

  Su motoblokine priekaba galima vežti pasėlius, statybines medžiagas, šiukšles ir net ūkinius gyvūnus. Be to, be šios įrangos neįmanoma atlikti ir sėjos, ir derliaus nuėmimo darbų. Dar vienas būtinas ir patogus įrenginys yra priekinis motobloko adapteris. Įdiegę šį įrenginį, bet kokius darbus galėsite atlikti sėdėdami ant adapterio sėdynės, o tai daug patogiau nei vaikščioti už motobloko ir leis darbus atlikti greičiau bei mažesnėmis fizinėmis pastangomis.

  Kaip pasirinkti adapterį ir priekabą motoblokui

  Rinkdamiesi priekabą motoblokui, atkreipkite dėmesį į jos savybes, būtent:

  1. Suderinamumas su konkretaus tipo įranga. Nėra prasmės pirkti gaminio, jei jo konstrukcija ir montavimo ypatybės neleidžia jo pritvirtinti prie esamo motobloko.
  2. Didžiausia apkrovos galia. Mažiems ūkiams ir namų valdų sklypams bus aktualūs 450 kg keliamosios galios priekabų modeliai. Didelių sklypų savininkams verta apsvarstyti modelius, kurie gali vežti iki 1 tonos.
  3. Konstrukcija. Yra kelių tipų įrengimai: savivartės, ne savivartės ir savivartės priekabos.
  4. Prijungimo tipas. Būna: rotacinė arba tiesioginė. Mažų matmenų gaminiai jungiami tiesiai prie variklio bloko. Sukamosios konstrukcijos modeliai išsiskiria mobilumu, dėl kurio išvengiama daugelio nelaimingų atsitikimų.
  5. Ašių skaičius. Yra: variantai su viena arba dviem ašimis. Pirmasis skirtas lengviems kroviniams. Antroji leidžia tolygiai paskirstyti krovinį priekaboje, todėl jos gali atlaikyti iki 5 tonų svorį.

  Yra kelios motoblokų adapterių rūšys: 

  • sunkiems motoblokams su vandens aušinimu;
  • oru aušinamam motoblokui;
  • oru aušinamam motoblokui su vairo kolonėle;
  • sunkiajam motoblokui su dirvos pjovimo įrenginiu.

  Gerai žinoma Lietuvos įmonė MB "Eldalita" siūlo įsigyti bet kokio modelio priekabą motoblokui arba adapterį. Tinkamą įrangą ir priedus lengva rasti mūsų svetainėje. Be to, MB "Eldalita" konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie jus dominantį modelį.