Prekių katalogas

Plūgai / Vagotuvai / Akėčios

 • Akėčios, vagotuvai, plūgai motoblokui. Kam jie naudojami? Į standartinę motobloko įrangą paprastai įeina šie priedai: kultivatorius, noragėlis, aktyvusis skutiklis arba plūgas. Priklausomai nuo poreikių, galite įsigyti papildomų šios įrangos priedų. Plūgas naudojamas didesniems žemės sklypams suarti. Šiek tiek pasipraktikavę, plūgą taip pat galite naudoti bulvėms sodinti ir kasti. Tačiau šiems tikslams taip pat parduodamos specialios bulvių sodinamosios ir bulvių kasamosios motoblokams. Kultivatoriai yra vienas populiariausių žemės dirbimo įrankių žemės ūkyje. Priklausomai nuo reikiamo žemės dirbimo pločio, keičiamos kultivatoriaus sekcijos ir reguliuojami noragėliai. Motoblokams skirtos akėčios skirtos bulvėms skusti ir vagoms formuoti sėjant daržoves. Gamintojai gamina vienvagius ir dvivagius kalvius. Įsigyti motobloko priedus MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje - tai pelningas pirkinys. Mūsų svetainėje įsigyta speciali šios technikos įranga ne tik sumažina savininko fizinį krūvį, bet ir gerokai padidina jo darbo našumą. Darbui su MB "Eldalita" priedais nereikia specialių žinių ir ypatingų įgūdžių. Paprastas naudojimas ir didelis motoblokų našumas leidžia greitai ir efektyviai išspręsti bet kokius žemės ūkio darbus. Geriausią žemės ūkio techniką rasite MB "Eldalita" interneto svetainėje.

  Šiandien dauguma aistringų sodininkų žemę įdirba naudodami specialią įrangą, kuriai atstovauja įvairūs motoblokai ir specialūs priedai: kultivatoriai, frezos, akėčios ir plūgai motoblokams ir kt. Jų dėka nereikia daug laiko norint suarti nedirbamą arba nedirbamą žemę. Tačiau norint atlikti kokybiškiausią žemės dirbimą, būtina pasirinkti tinkamą įrangą ir priedus, įskaitant kultivatorių ir plūgą motoblokui. 

  Akėčios, kultivatorius, plūgas motoblokui. Kam jie naudojami?

  Į standartinę motobloko įrangą paprastai įeina šie priedai: kultivatorius, noragėlis, aktyvusis skutiklis arba plūgas. Priklausomai nuo poreikių, galite įsigyti papildomų šios įrangos priedų.

  Plūgas naudojamas didesniems žemės sklypams suarti. Šiek tiek pasipraktikavę, plūgą taip pat galite naudoti bulvėms sodinti ir kasti. Tačiau šiems tikslams taip pat parduodamos specialios bulvių sodinamosios ir bulvių kasamosios motoblokams.

  Kultivatoriai yra vienas populiariausių žemės dirbimo įrankių žemės ūkyje. Priklausomai nuo reikiamo žemės dirbimo pločio, keičiamos kultivatoriaus sekcijos ir reguliuojami noragėliai.

  Motoblokams skirtos akėčios skirtos bulvėms skusti ir vagoms formuoti sėjant daržoves. Gamintojai gamina vienvagius ir dvivagius kalvius.

  Įsigyti motobloko priedus MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje - tai pelningas pirkinys. Mūsų svetainėje įsigyta speciali šios technikos įranga ne tik sumažina savininko fizinį krūvį, bet ir gerokai padidina jo darbo našumą. Darbui su MB "Eldalita" priedais nereikia specialių žinių ir ypatingų įgūdžių. Paprastas naudojimas ir didelis motoblokų našumas leidžia greitai ir efektyviai išspręsti bet kokius žemės ūkio darbus. Geriausią žemės ūkio techniką rasite MB "Eldalita" interneto svetainėje.

  17000  su PVM
  11500  su PVM
  12700  Sutaupykite 1200 
  Vartomas plūgas P1-215/14-11
  Kodas: Vartomas plūgas P1-215/14-11
  9900  su PVM
  Plūgas (PL2)
  Kodas: PL2
  5000  su PVM
  33000  su PVM
  6500  su PVM
  Plūgas KPM-20
  Kodas: KPM-20
  4500  su PVM
  20000  su PVM
  10500  su PVM
  8000  su PVM
  12900  su PVM