Prekių katalogas

Minitraktoriai

 • Mini traktoriai nauji yra optimalus sprendimas apdorojant didelius ir vidutinio dydžio žemės sklypus. Pagal funkcionalumą pristatomas žemės ūkio technikos tipas nenusileidžia dideliems traktoriams, kurių galia siekia 40 ar daugiau arklio galių. Vienintelis skirtumas yra jų produktyvumas. Mini traktoriai gali dirbti tik su mažais padargais.

  Nepaisant savo dydžio, minitraktorius yra puikus pagalbininkas sodininkams, auginantiems daržoves savo reikmėms ar komerciniais tikslais. Dėl minitraktoriaus dydžio jie yra manevringi ir gali dirbti mažose erdvėse, kur nepravažiuoja stambių gabaritų žemės ūkio technika.

  Pažymėtina, kad pagal turimų priedų skaičių pateikti minitraktoriai gerokai efektivesni už motoblokus. Minitraktorius palaiko šių tipų priedus:

  • Priekabos. Patogus transportuoti tiek kitus priedus, tiek išaugintas kultūras.
  • Plūgai. Priklausomai nuo konstrukcijos, jie naudojami ariant žemę arba formuojant vagas. Pastarosios naudojamos bulvių sodinimo metu.
  • Sėjamosios, kasamosios. Prietaisai, užtikrinantys sodinimo ir derliaus nuėmimo procesą. Šie priedai kelis kartus padidina lauko darbų greitį.
  • Specialus tikslai. Šiai kategorijai priklauso sniego valytuvai, vejapjovės, šluotos.

  Svarbu! Visi internetinės parduotuvės kataloge pateikti mini traktoriu priedai yra sertifikuoti ir atitinka kokybės standartus.

  Kodėl verta rinktis mini traktorių pas mus

  Veikiame kaip oficialūs pardavėjai Lietuvoje. Visi prekyboje esantys mini traktoriai pristatomi tiesiai iš gamintojo į mūsų sandėlį Vilniuje. Todėl, pirkdami pas mus žemės ūkio techniką, gausite tą visus atitinkančius dokumentus ir sertifikatus kaip ir tiesiai užsakant iš gamyklos:

  • Oficiali garantija. Pateikiame patvirtinamuosius dokumentus, leidžiančius gauti garantuotą techninę pagalbą bet kuriame įgaliotame aptarnavimo centre.
  • Kaina. Bendradarbiaudami su mūsų įmone turite realią galimybę įsigyti pigius mini traktoriai pigiai su minimalia marža, kuri neviršija rekomenduojamos gamintojo kainos.
  • Diapazonas. Pristatomi skirtingos galios traktoriai, o tai leidžia kiekvienam ūkininkui pasirinkti efektyviausią variantą konkretiems tikslams.

  Norėdami sužinoti tikslią mini traktoriaus kainą su reikalingais priedais, susisiekite su mūsų vadybininku nemokamai konsultacijai.

  Prekių nėra.