Prekių katalogas

Žemės grąžtai

 • Žemės grąžtai "Eldalita" kataloge
   Rankinio žemės grąžto įtaisas toks paprastas, kad daugelis žmonių jį pasigamina namuose savo rankomis. Kitas dalykas - gamyklinės konstrukcijos yra gerokai patvaresnis ir patikimesnis.
   Visi žemės grąžto elementai pagaminti iš metalo - didelio atsparumo plieno su antikorozine danga. Konstrukcijos pagrindą sudaro vamzdinis strypas su aštriu antgaliu. Viršutiniame įrankio paviršiuje yra T formos rankena, kad būtų patogu ir efektyvu. Apačioje, netoli antgalio, sumontuotas įvairaus skersmens frezas.
  Pagrindiniai parametrai renkantis grąžtą yra darbinio frezos skersmuo ir gręžimo gylis. Šiuo metu labiausiai paplitę šie skersmenys: 150, 200 ir 250 mm. Geriausias variantas buitiniam naudojimui yra 100 mm versija. Jais daromos skylės sodinukams, skylės tvoros stulpeliams ir skylės komunikacijų atramoms kloti. Tačiau jei planuojate grąžtą naudoti nedideliems šuliniams kurti arba poliniams pamatams įrengti, turėtumėte naudoti rankinį polinį grąžtą, kurio frezos skersmuo yra bent 200-250 mm.
  Kalbant apie gręžimo gylį, mažiausias panardinimas yra 75-100 cm. Monolitinių grąžtų konstrukcijos gali išgręžti 150 cm gylio gręžinius, tačiau didesniam nei 250 cm gyliui jau naudojamas specialus prailgintuvas
  Didelis rankinių grąžtų pasirinkimas pateikiamas "Eldalita" internetinės parduotuvės kataloge. Mūsų svetainėje galite užsisakyti pirkinį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Rankinių žemės grąžtų kainos "Eldalita" interneto svetainėje yra labai prieinamos, o gaminių kokybė - puiki.  

  Šnekas sodo gražtui D150mm
  Kodas: MBK0013851
  2800  su PVM
  Šnekas sodo gražtui D250mm
  Kodas: MBK0013813
  3600  su PVM
  Sodo grąžtas x3
  Kodas: mbk
  5200  su PVM