Prekių katalogas

Malkų Skaldyklės

 • Malkų Skaldyklės "Eldalita" kataloge
  Malkų skaldytuvo veikimo principas labai paprastas. Padėkite rąstus ant įrenginio, ir jis viską padarys. Padavimo sistema nukreipia pleištą, kuris suskaldo ruošinį į rąstus.
  Yra kelių tipų rąstų skaldyklės:
  1. Mechaninės. Jie paklausūs dėl savo paprastumo. Dėl to jie yra patikimi ir lengvai išmokstami. Mechaniniai rąstų skaldytuvai yra pigiausi iš visų tipų ir nereikalauja papildomos priežiūros. Tačiau jie turi didelį trūkumą: norint suskaldyti rąstą, reikia įdėti daug pastangų. Šis variantas iš esmės yra patobulintas kirvis.
  2. Hidraulinės malkų skaldyklės. Jos gali būti elektrinės arba benzininiės.
  Benzininį variantą dažniausiai renkasi profesionalai. Benzininiai rąstų skaldytuvai gali: dirbti bet kada ir bet kokiomis sąlygomis, jei yra degalų; yra autonomiški, mobilūs; skaldymo jėga juose kelis kartus didesnė nei elektriniame analoge; gali dirbti nepertraukiamai visą dieną; variklio variklio tarnavimo laikas yra nemažas. Tačiau benzininių malkų skaldyklių kainos yra daug didesnės nei kitų tipų. Be to, papildomų pinigų reikia skirti degalams ir alyvai.
  Elektriniams malkų skaldyklėms nereikia įjungti variklio ir stebėti degalų lygio. Norint pradėti darbą, pakanka įjungti įrenginį į elektros tinklą. Tokie rąstų skaldytuvai yra daug tylesni, lengvi ir nedideli. Juos galima naudoti patalpose. Tačiau nepamirškite, kad elektriniai rąstų skaldytuvai negali veikti autonomiškai.
  Gerai žinoma lietuviška internetinė parduotuvė "Eldalita" siūlo išsirinkti ir įsigyti tinkamą aukštos kokybės rąstų skaldyklę. Prekes pristatome per kurjerių tarnybą. Taip pat patogu atsiimti užsakymą iš mūsų sandėlio. Atvykimo į "Eldalita" sandėlį laiką geriau iš anksto suderinti su mūsų konsultantais. Mūsų kontaktai nurodyti svetainėje.
    

  8000  su PVM
  150000  su PVM
  132000  su PVM
  135000  su PVM
  340000  su PVM
  300000  su PVM
  300000  su PVM
  300000  su PVM