Prekių katalogas

Motoblokai - kultivatoriai

 • Jei reikia įdirbti žemę, kurios plotas didesnis nei 10 arų, yra būtinas motoblokas arba motorinių kultivatorių blokai. Tai ypač aktualu, jei daržovių auginimas yra skirtas komercijai.

  Nepaisant to, kad kultivatoriai ir motoblokai atrodo labai panašiai, jie atlieka skirtingas užduotis. Pirmieji naudojami tik smulkinti likučiams po derliaus nuėmimo ir žemės purenimui, antrieji – universali įranga, naudojama ir žemei įdirbti, ir transportuoti. Viskas priklauso nuo sumontuotos įrangos.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje yra platus įvairaus galingumo motorinių blokų pasirinkimas. Tai leis kiekvienam pasirinkti įrangą konkrečioms užduotims spresti. Taip pat galite įsigyti reikiamą prikabinamos įrangos komplektą. Mūsų asortimente yra:

  • Priekabos. Naudojamos derliaus, kitų padargų, statybinių medžiagų pervežimui.
  • Sodinamosios. Yra įvairių mechanizmų sėti įvairiausias kultūras, pavyzdžiui: bulves, moliūgus ir tt..
  • Plūgai ir vagotuvai. Platus įrangos asortimentas, skirtas paruošti dirvą sodinimui, derliaus nuėmimui ir tolesniam sklypo apdorojimui.

  Be to, parduodame įrangą kiemo teritorijos priežiūrai: sniego valytuvai, šluotos, sniego peiliai.

  Kodėl turėtumėte iš mūsų pirkti važiuojančius traktorius ir kultivatorius

  Užsakinėdami pas mus sodo kultivatorius ar važiuojamuosius traktorius, jūs perkate žemės ūkio techniką iš tiesioginio pardavėjo. Jūs gaunate šiuos privalumus:

  • Išlaidos. Tarpininkams palūkanų nemokate. Kultivatorių ir važiuojamųjų traktorių kaina neviršija tiekėjų rekomenduojamos kainos.
  • Diapazonas. Juos atstovauja ir benzininiai kultivatoriai, ir motoblokai. Pastarieji pasižymi padidintu efektyvumu dėl jų galingumo ir didesnio kiekio padargų.
  • Atsarginės dalys. Turime tinkamas atsargines dalis visų tipo gedimų atvejų. Turime visko nuo tarpinių iki naujų variklių.

  Jei nežinote, kokio tipo traktorių ar zemes kultivatoriai pasirinkti pagal jūsų užduotys, susisiekite su mūsų internetinės parduotuvės konsultantais, kurie padės Jums išsirinkti tinkama įrangą.

  Nesvarbu, ar jums reikalingas kultivatorius ar kita sodo technika, mes pasiruošę Jums ją pristatyti. Norėdami tai padaryti, bendradarbiaujame su įvairiomis logistikos ir kurjerių tarnybomis.