Prekių katalogas

Plunksnų pešimui

 • "Eldalita" katalogo plunksnų pešimo įrenginių tipai Šiandien yra du pagrindiniai paukščių plunksnų valymo nuo plunksnų būdai: drėgnas (būgnas) ir sausas (diskas). Taikant šlapiąjį metodą, iš anksto iškaitintos naminių paukščių skerdenos dedamos į veikiančios plunksnų valymo mašinos būgną. Šio apdorojimo būdo įrenginį sudaro stacionarus besisukančio cilindrinio būgno formos korpusas, kurio viršus yra atviras. Vidiniame būgno paviršiuje yra daug elastingų guminių pirštų. Kai skerdena patenka į būgną, ji atsitrenkia į pirštus, kurie išmuša plunksnas ir pūkelius. Šio įrenginio našumas - iki 200 skerdenų per valandą. Sausuoju būdu plunksnos pašalinamos nuplėšimo mašina. Nereikia iš anksto deginti skerdenos. Skerdenas nupeša du besisukantys diskai. Šio metodo našumas - 30-40 skerdenų per valandą. "Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūlomi aukštos kokybės, patikimi plunksnų valytuvai kaina už priimtiną kainą, skirti tiek sausam, tiek šlapiam valymui. Papildomos informacijos iš mūsų konsultantų galite gauti susisiekę su mumis telefonu arba pasinaudoję svetainėje esančia atsiliepimų forma.

  Plunksnų lupimo mašinos yra svarbi paukštininkystės įranga. Šie įrenginiai leidžia automatizuoti ir pagreitinti vieną iš daugiausiai darbo reikalaujančių operacijų - plunksnų ir pūkų šalinimą nuo paskerstų naminių paukščių skerdenos. Nors keliolika skerdenų vis dar galima apdoroti rankiniu būdu, kai skerdenų skaičius siekia šimtus, proceso mechanizavimas yra būtinas. Plunksnų pešimo įrenginys būtinas ne tik dideliems, bet ir privatiems bei smulkiems paukštininkystės ūkiams.

  "Eldalita" katalogo plunksnų pešimo įrenginių tipai

  Šiandien yra du pagrindiniai paukščių plunksnų valymo nuo plunksnų būdai: drėgnas (būgnas) ir sausas (diskas).

  Taikant šlapiąjį metodą, iš anksto iškaitintos naminių paukščių skerdenos dedamos į veikiančios plunksnų valymo mašinos būgną. Šio apdorojimo būdo įrenginį sudaro stacionarus besisukančio cilindrinio būgno formos korpusas, kurio viršus yra atviras. Vidiniame būgno paviršiuje yra daug elastingų guminių pirštų. Kai skerdena patenka į būgną, ji atsitrenkia į pirštus, kurie išmuša plunksnas ir pūkelius. Šio įrenginio našumas - iki 200 skerdenų per valandą.

  Sausuoju būdu plunksnos pašalinamos nuplėšimo mašina. Nereikia iš anksto deginti skerdenos. Skerdenas nupeša du besisukantys diskai. Šio metodo našumas - 30-40 skerdenų per valandą.

  "Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūlomi aukštos kokybės, patikimi plunksnų valytuvai kaina už priimtiną kainą, skirti tiek sausam, tiek šlapiam valymui. Papildomos informacijos iš mūsų konsultantų galite gauti susisiekę su mumis telefonu arba pasinaudoję svetainėje esančia atsiliepimų forma.

  Prekių nėra.