Prekių katalogas

Sultims spausti

 • Sulciu spaudimo aparatas Eldalita kataloge Yra keletas pramoninių ir profesionalių uogų ir vaisių sulčių spaudimo aparatų tipų: 1. Išcentrinės. Turi centrifugą, kurioje žaliavos yra malamos. Šio tipo sulčiaspaudėse nereikia iš anksto pjaustyti ar lupti daržovių ar vaisių. Tai patogu ir sutaupo daug laiko. Išcentriniai modeliai gali būti su kūginiu separatoriumi (automatiškai atsikratoma atliekų, siunčiant jas į atskirą indą) arba su cilindriniu separatoriumi (leidžia iš bet kokių vaisių, uogų ar daržovių žaliavų gauti kuo daugiau skysčio). 2. Sraigtas. Tokio įrenginio veikimo principas labai paprastas. Sraigtas prispaudžia produktus prie sieto ir taip skystis nuteka į specialų indą, o išspaudos lieka ant sieto. Yra trijų tipų citrusinių vaisių sulčiaspaudės: - rankinės sulčiaspaudės - tai praktiški prietaisai, tačiau tik buitinėmis sąlygomis; - mechaniškai valdomos - jos veikia naudojant svirtį, kuri spaudžia citrusinius vaisius; - elektrinės - populiariausios komercinėse patalpose. Sulčių spaudimo aparatų kaina priklauso nuo modelio, talpos, rezervuaro tūrio ir pavaros tipo. Aukštos kokybės profesionalius presus ir sulčiaspaudes internetu galite įsigyti iš "Eldalita". Įmonė visiems savo gaminiams suteikia garantiją. Internetinėje parduotuvėje "Eldalita" lengva užsisakyti ir sumokėti už bet kurį gaminį iš katalogo.

  Didelį vaisių, uogų ar daržovių derlių reikia greitai apdoroti kiekvienam savininkui. Vienas iš derliaus apdorojimo būdų - gaminti sultis tolesniam saugojimui arba pardavimui. Todėl nė vienas vidutinis ar didelis ūkis negali apsieiti be pramoninės sulciu spaudimo aparatai ar preso, nes galingas įrenginys per kelias minutes gali apdoroti didelį kiekį žaliavų. Galinga sulčiaspaudė taip pat būtina maitinimo įstaigoms, kuriose ruošiamos šviežios sultys ir natūralios sultys.

  Sulciu spaudimo aparatas Eldalita kataloge

  Yra keletas pramoninių ir profesionalių uogų ir vaisių sulčių spaudimo aparatų tipų:

  1. Išcentrinės. Turi centrifugą, kurioje žaliavos yra malamos. Šio tipo sulčiaspaudėse nereikia iš anksto pjaustyti ar lupti daržovių ar vaisių. Tai patogu ir sutaupo daug laiko. Išcentriniai modeliai gali būti su kūginiu separatoriumi (automatiškai atsikratoma atliekų, siunčiant jas į atskirą indą) arba su cilindriniu separatoriumi (leidžia iš bet kokių vaisių, uogų ar daržovių žaliavų gauti kuo daugiau skysčio).
  2.   Sraigtas. Tokio įrenginio veikimo principas labai paprastas. Sraigtas prispaudžia produktus prie sieto ir taip skystis nuteka į specialų indą, o išspaudos lieka ant sieto.

  Yra trijų tipų citrusinių vaisių sulčiaspaudės:

  • rankinės sulčiaspaudės - tai praktiški prietaisai, tačiau tik buitinėmis sąlygomis;
  • mechaniškai valdomos - jos veikia naudojant svirtį, kuri spaudžia citrusinius vaisius;
  • elektrinės - populiariausios komercinėse patalpose.

  Sulčių spaudimo aparatų kaina priklauso nuo modelio, talpos, rezervuaro tūrio ir pavaros tipo.

  Aukštos kokybės profesionalius presus ir sulčiaspaudes internetu galite įsigyti iš "Eldalita". Įmonė visiems savo gaminiams suteikia garantiją. Internetinėje parduotuvėje "Eldalita" lengva užsisakyti ir sumokėti už bet kurį gaminį iš katalogo.

  Rankinis pašaru pjaustytuvas LAN
  Kodas: Rankinis pašaru pjaustytuvas LAN
  9900  su PVM
  45000  su PVM
  52400  Sutaupykite 7400 
  18000  su PVM
  20000  Sutaupykite 2000 
  13500  su PVM
  15000  Sutaupykite 1500 
  16500  su PVM
  18500  Sutaupykite 2000 
  15000  su PVM
  17000  Sutaupykite 2000 
  1000  su PVM
  1000  su PVM
  1000  su PVM
  1000  su PVM