Prekių katalogas

Virtuvės ir stalo reikmenys

 • Virtuvės ir stalo reikmenys Eldalita kataloge Virtuvės indai skirstomi į dvi rūšis: virtuvės ir stalo indus. Atitinkamai virtuvės indais ruošiame maistą, o valgomajame jį patiekiame vartojimui ir su juo valgome. Virtuvės įrankiai ir aksesuarai skirstomi į: - puodus - keptuves - dubenėlius, dubenėlius, plaktuvus, pjaustymo lenteles, plaktuvus, plaktuvus, plaktuvus - pagrindiniai ir pagalbiniai peiliai, jų galandinimo prietaisai; - kepimo formos ir padėklai; - pagalbiniai virtuvės prietaisai: virtuviniai kombainai, mėsmalės, blenderiai, įvairūs maišytuvai, kavos malūnėliai, elektriniai virduliai ir kt; - pagalbiniai prietaisai: trintuvai, tarkos, mentelės, dantyti šaukštai, matavimo indai, svarstyklės. Su stalo reikmenimis susiduriame kelis kartus per dieną, todėl svarbu, kad jie būtų saugūs ir patogūs. Pagal medžiagą, iš kurios pagaminti, stalo įrankiai skirstomi į: porcelianinius, molinius, keraminius, stiklinius, krištolinius, sidabrinius, sidabrinius, metalinius stalo įrankius (šakutė, peilis, šaukštas). Pagal paskirtį jie skirstomi į: - indus, skirtus duonai ir pyragaičiams patiekti; - šaltiems užkandžiams patiekti; - pirmiesiems patiekalams; - antriesiems patiekalams; - desertams; - šaltiems ir karštiems gėrimams patiekti; - vaisiams ir konditerijos gaminiams patiekti. MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje rasite platų visų rūšių ir dizaino indų ir virtuvės reikmenų pasirinkimą. Norėdami įsigyti indų ar virtuvės įrankių internetu mūsų svetainėje, pasirinkite jums patinkantį gaminį, nurodykite norimą įsigyti vienetų skaičių ir spustelėkite mygtuką "Į krepšelį". "Krepšelyje" galite sumokėti už prekes įvesdami savo duomenis ir pristatymo būdą. Pirkti iš MB "Eldalita" visada patogu ir pelninga.

  Maistas yra mūsų gyvybės šaltinis, o aukštos kokybės indai turi tiesioginės įtakos jo savybėms ir užtikrina vartojimo patogumą. Virtuvės įrankiai ir indai padeda ruošti maistą, naudojami maistui laikyti, patiekalams patiekti ir yra dekoratyvinis elementas. Geras rinkinys gali gerokai pagerinti apetitą ir nuotaiką, taip pat padaryti šeimininkų gyvenimą patogesnį.

  Virtuvės ir stalo reikmenys Eldalita kataloge

  Virtuvės indai skirstomi į dvi rūšis: virtuvės ir stalo indus. Atitinkamai virtuvės indais ruošiame maistą, o valgomajame jį patiekiame vartojimui ir su juo valgome.

  Virtuvės įrankiai ir aksesuarai skirstomi į:

  • puodus
  • keptuves
  • dubenėlius, dubenėlius, plaktuvus, pjaustymo lenteles, plaktuvus, plaktuvus, plaktuvus
  • pagrindiniai ir pagalbiniai peiliai, jų galandinimo prietaisai; 
  • kepimo formos ir padėklai;
  • pagalbiniai virtuvės prietaisai: virtuviniai kombainai, mėsmalės, blenderiai, įvairūs maišytuvai, kavos malūnėliai, elektriniai virduliai ir kt;
  • pagalbiniai prietaisai: trintuvai, tarkos, mentelės, dantyti šaukštai, matavimo indai, svarstyklės.

  Su stalo reikmenimis susiduriame kelis kartus per dieną, todėl svarbu, kad jie būtų saugūs ir patogūs. Pagal medžiagą, iš kurios pagaminti, stalo įrankiai skirstomi į: porcelianinius, molinius, keraminius, stiklinius, krištolinius, sidabrinius, sidabrinius, metalinius stalo įrankius (šakutė, peilis, šaukštas).

  Pagal paskirtį jie skirstomi į:

  • ndus, skirtus duonai ir pyragaičiams patiekti;
  • šaltiems užkandžiams patiekti;
  • pirmiesiems patiekalams;
  • antriesiems patiekalams;
  • desertams;
  • šaltiems ir karštiems gėrimams patiekti;
  • vaisiams ir konditerijos gaminiams patiekti.

  MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje rasite platų visų rūšių ir dizaino indų ir virtuvės reikmenų pasirinkimą. Norėdami įsigyti indų ar virtuvės įrankių internetu mūsų svetainėje, pasirinkite jums patinkantį gaminį, nurodykite norimą įsigyti vienetų skaičių ir spustelėkite mygtuką "Į krepšelį". "Krepšelyje" galite sumokėti už prekes įvesdami savo duomenis ir pristatymo būdą. Pirkti iš MB "Eldalita" visada patogu ir pelninga.