Prekių katalogas

Gruntkibiai / metaliniai ratai

 • Motoblokų ratų tipai Motobloko ratai skirstomi į šiuos tipus: Pneumatiniai. Jie yra universaliausi ir turi eglutės formos protektoriaus raštą. Jie gerai elgiasi įvairiose darbo vietose su skirtingais paviršiais. Atraminiai. Jos perima variklio ir kitų mechanizmų, esančių įrenginio priekyje, apkrovą. Kietos gumos ratai monoblokams. Jie yra didelio dydžio ir turi agresyvų protektoriaus raštą. Jie gerai pasiteisino nelygioje vietovėje, sunkiose dirvose ir akmenuotose vietose. Įžeminimo antgaliai. Labai patvarūs, apsaugo nuo pėsčiomis varomo traktoriaus slydimo. MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūlome įsigyti aukštos kokybės ratų ir antžeminių spaustuvų bet kuriam motobloko modeliui. Protingos kainos ir prekių kokybė - tai mūsų įmonės skiriamieji bruožai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie gaminį, galite kreiptis į MB "Eldalita" konsultantus pateikdami užsakymą svetainėje arba paskambinę kontaktiniu numeriu.

  Antžeminiai spaustuvai ir motoblokų ratai padidina mašinos funkcionalumą ir universalumą. Standartiniai motoblokų guminiai ratai skirti naudoti asfalto ir grunto keliuose. Lauko darbams juos patartina pakeisti metaliniais ratais - Gruntkibiai. Dėl vikšrų motoblokas yra sunkesnis, jis tampa stabilesnis ir manevringesnis, be to, jie užtikrina gerą sukibimą, todėl galima naudoti įvairius priedus. Jų naudojimas padeda ne tik išplėsti traukos agregato funkcionalumą, bet ir padidinti darbų, atliekamų šlapioje ir sunkioje dirvoje, efektyvumą.

  Motoblokų ratų tipai 

  Motobloko ratai skirstomi į šiuos tipus:

  • Pneumatiniai. Jie yra universaliausi ir turi eglutės formos protektoriaus raštą. Jie gerai elgiasi įvairiose darbo vietose su skirtingais paviršiais.
  • Atraminiai. Jos perima variklio ir kitų mechanizmų, esančių įrenginio priekyje, apkrovą.
  • Kietos gumos ratai monoblokams. Jie yra didelio dydžio ir turi agresyvų protektoriaus raštą. Jie gerai pasiteisino nelygioje vietovėje, sunkiose dirvose ir akmenuotose vietose.
  • Įžeminimo antgaliai. Labai patvarūs, apsaugo nuo pėsčiomis varomo traktoriaus slydimo.

  MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūlome įsigyti aukštos kokybės ratų ir antžeminių spaustuvų bet kuriam motobloko modeliui. Protingos kainos ir prekių kokybė - tai mūsų įmonės skiriamieji bruožai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie gaminį, galite kreiptis į MB "Eldalita" konsultantus pateikdami užsakymą svetainėje arba paskambinę kontaktiniu numeriu.

  10900  su PVM
  Gruntkibiai 420x200x30 mm
  Kodas: 420x200x30
  9900  su PVM
  Gruntkibiai 500x200x30 mm
  Kodas: 500x200x30
  10900  su PVM
  7500  su PVM