Prekių katalogas

Grūdų traškytuvai

 • Kokybiški ir maistingi pašarai yra gyvulininkystės sėkmės ir pelningumo garantas. Be šiuolaikinės mechanizacijos pagalbos šioje srityje negali padaryti kaip didelė įmonė, ir ūkis ar namų ūkis. Grūdų smulkintuvas yra būtinas pašarų gamybai. Per kelias valandas ji gali apdoroti didelį kiekį žaliavų. Kai kurie modeliai apdoroja ne tik grūdus, bet ir aliejinių augalų sėklas, šakniavaisius, šieną, žolę. Šiame įrenginyje pagamintas pašaras yra maistingesnis. Gyvuliai ir naminiai paukščiai tokį maistą įsisavina 97%, o šėrimo išlaidos sumažėja 70%. Naudoti grūdų traiškytuvą yra pelninga ir veiksminga.

  Grūdų traškytuvai Eldalita kataloge

  Yra kelių tipų grūdų smulkintuvai. Pagal pavaros tipą jie skirstomi į rankinius ir elektrinius. Elektriniai modeliai skirstomi į trifazius, ir vienfazius traiškytuvus. Pagal smulkinimo mechanizmo tipą skiriami plaktukiniai, sraigtiniai ir smūginiai smulkintuvai. Pagal paskirtį jos yra skirtos namų ūkiams ir ūkiams. Pagal funkcionalumą yra specializuoti ir universalūs.

  Galia, funkcionalumas ir našumas lemia grūdų traiškytuvo kainą. Todėl prieš perkant verta žinoti, kokius kiekius planuojate perdirbti ir kokius pašarus reikia pagaminti.

  MB "Eldalita" internetinė parduotuvė siūlo pirkti grūdų traiškytuvą už mažą kainą. Mūsų svetainėje esančiame modelių kataloge galite pasirinkti modelį pagal savo poreikius. 

  370000  su PVM
  175000  su PVM