Prekių katalogas

Lapų siurbliai ir pūstuvai

 • Lapų siurbliai ir pūstuvai "Eldalita" kataloge
   Prieš pirkdami lapų pūstuvą arba sodo dulkių siurblį, turite apgalvoti, kokioms užduotims atlikti planuojate jį naudoti. Jei ketinate jį naudoti prie namų, rinkitės elektrinį. Jie yra tylesni, kainuoja mažiau, nereikalauja benzino ir priežiūros. Dėl nedidelės galios ir oro srauto greičio elektrinis lapų siurblys arba lapų pūstuvas gali tvarkyti 0,2 ha teritoriją. Jie yra ekonomiški, juos galima nešiotis rankoje arba ant peties, tačiau jie visiškai priklauso nuo tinklo prieinamumo.
   Priklausomybės ir nepatogumų problemą, kai naudojamas ilgintuvas, išsprendžia akumuliatoriniai lapų siurblys ir pūstuvai. Tačiau nepamirškite, kad tokie modeliai yra brangesni. Akumuliatorinių lapų siurblių veikimo laikas taip pat yra ribotas.
  Dideliam darbo kiekiui (kelias valandas per dieną) rinkitės prietaisus, kuriuose įrengtas vidaus degimo variklis. Jie yra brangesni, tačiau turi didesnę galią ir akumuliatoriaus veikimo laiką.
  Benzininiai modeliai yra trijų tipų:
  - benzininis nešiojamasis dulkių siurblys (išvalo iki 1 ha teritorijos);
  - benzininis kuprinis lapų pūstuvas (gali išvalyti iki 3 hektarų teritoriją);
  - benzininis ratinis dulkių siurblys (profesionalus įrenginys, skirtas didžiuliams sodams, parkams; gali surinkti ne tik lapus, bet ir smulkias šakas).
  " Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūlomi modernūs, aukštos kokybės ir populiarūs pagal atsiliepimai lapų siurbliai ir pūstuvai. Svetainės kataloge patogu susipažinti su asortimentu ir užsisakyti reikiamą modelį. Norėdami gauti nemokamą konsultaciją, užpildykite atsiliepimų formą ir mūsų specialistai su jumis susisieks.
    

  39900  su PVM
  24900  su PVM