Prekių katalogas

Lauko viryklės

 • Lauko viryklės Eldalita kataloge Nešiojamosios dujinės viryklės savo išvaizda primena stacionarias. Jos gali turėti vieną ar daugiau degiklių, dujų tiekimo žarną ir pjezoelementą automatiniam užsidegimui. Tokių viryklių korpusas yra metalinis, o degikliai, priklausomai nuo modelio, gali būti aliumininiai arba keraminiai. Keraminiai laikomi saugiausiais, atlaiko žemą temperatūrą, sunaudoja nedaug degalų, tačiau yra ir brangesni. Turistinės dujinės viryklės gali būti prijungtos prie degalų bako žarna arba turėti įmontuotą kolonėlę. Taip pat yra kombinuotų modelių, kurie gali naudoti ir nešiojamąjį, ir vidinį baką. Norėdami išsirinkti tinkamą dujinę viryklę kelionėms, turite atkreipti dėmesį į tokius parametrus kaip degalų sąnaudos, svoris, galia, kaitvietės plotis, pjezo uždegimas ir saugos funkcijos. Prie saugos funkcijų priskiriami apsaugos nuo kritulių ir gaisro įtaisai. Minėtų parametrų buvimas arba nebuvimas turi įtakos turistinės dujinės viryklės kainai. MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūlomi modernūs, aukštos kokybės turistinių dujinių viryklių modeliai. Gaminių asortimentą rasite svetainės kataloge. Kiekvienam mūsų internetinėje parduotuvėje esančiam gaminiui suteikiama garantija. Papildomos informacijos apie gaminį, taip pat apie apmokėjimą ir pristatymą teiraukitės įmonės kontaktiniu telefonu. Skambinti galite bet kurią savaitės dieną nuo 9.00 iki 18.00 val.

  Pastaruoju metu turistai vis dažniau renkasi kelioninių dujinių viryklių nešiojamuosius modelius. Juk visą dieną praleidus lauke, nebelieka jėgų rinkti malkų ir kurti ugnį. Tokį atributą kaip stovyklavietės dujinė viryklė jau seniai naudoja žvejybos, medžioklės ir poilsio gamtoje mėgėjai, nes stovyklavietės viryklės yra kompaktiškos ir lengvos. Daugumos modelių kaitvietė yra plati, todėl galima greitai paruošti maistą ir pašildyti virdulį. 

  Lauko viryklės Eldalita kataloge

  Nešiojamosios dujinės viryklės savo išvaizda primena stacionarias. Jos gali turėti vieną ar daugiau degiklių, dujų tiekimo žarną ir pjezoelementą automatiniam užsidegimui. Tokių viryklių korpusas yra metalinis, o degikliai, priklausomai nuo modelio, gali būti aliumininiai arba keraminiai. Keraminiai laikomi saugiausiais, atlaiko žemą temperatūrą, sunaudoja nedaug degalų, tačiau yra ir brangesni. Turistinės dujinės viryklės gali būti prijungtos prie degalų bako žarna arba turėti įmontuotą kolonėlę. Taip pat yra kombinuotų modelių, kurie gali naudoti ir nešiojamąjį, ir vidinį baką.

  Norėdami išsirinkti tinkamą dujinę viryklę kelionėms, turite atkreipti dėmesį į tokius parametrus kaip degalų sąnaudos, svoris, galia, kaitvietės plotis, pjezo uždegimas ir saugos funkcijos. Prie saugos funkcijų priskiriami apsaugos nuo kritulių ir gaisro įtaisai. Minėtų parametrų buvimas arba nebuvimas turi įtakos turistinės dujinės viryklės kainai.

  MB "Eldalita" internetinėje parduotuvėje siūlomi modernūs, aukštos kokybės turistinių dujinių viryklių modeliai. Gaminių asortimentą rasite svetainės kataloge. Kiekvienam mūsų internetinėje parduotuvėje esančiam gaminiui suteikiama garantija. Papildomos informacijos apie gaminį, taip pat apie apmokėjimą ir pristatymą teiraukitės įmonės kontaktiniu telefonu. Skambinti galite bet kurią savaitės dieną nuo 8.00 iki 18.00 val.

  3900  su PVM
  Metalinė lauko viryklė
  Kodas: TSGB10
  4900  su PVM
  4000  su PVM
  3500  su PVM
  2500  su PVM