Prekių katalogas

Traktoriai

 • Ieškote nebrangios ir patikimos žemės ūkio technikos - peržiūrėkite Minsko traktorių gamyklos traktorius mūsų internetinės parduotuvės kataloge. Esame oficialus šio prekės ženklo atstovais Lietuvoje ir suteikiame savo klientams realią galimybę įsigyti naują traktorių MTZ Belarus palankiomis sąlygomis su minimaliu antkainiu. Be to, žemės ūkio techniką galite įsigyti lizingų arba pagal paramą.išperkamąja nuoma arba imdami paskolą.
  Pirkdami traktorius transporto priemones iš mūsų, gaunate oficialią garantiją ir patvirtinamuosius dokumentus, kurie suteikia teisę prireikus kreiptis į bet kurį servisą dėl garantinio ar pogarantinio aptarnavimo.
  MTZ Belarus traktoriai "Eldalita" kataloge
  Mūsų internetinės parduotuvės asortimente rasite iki 70 arklio galių traktorių Belarus. Tai idealus sprendimas darbams vidutinio dydžio žemės sklypuose. Šiuo traktoriumi galite atlikti bet kokius žemės ūkio darbus - nuo arimo iki kultivavimo po derliaus nuėmimo. "Belarus" MTZ traktoriams galima įsigyti įvairių padargų:
  Plūgas. Priklausomai nuo modelio, šis priedas skirtas dirvai apversti arba įdirbti.
  Akėčios.Harrow. Naudojamas laukui išlyginti ir drėgmei dirvoje fiksuoti. Naudojama nuėmus derlių surinkti visas daržovių liekanas.
  Kultivatorius. Atstovauja diskams, kurie, pervažiuodami dirvos paviršiumi, jį susmulkina ir praturtina deguonimi.
  Apart Be parduodamų "Belarus" traktorių, galite užsisakyti priedų, įskaitant priekabas, kurios naudojamos įvairioms žemės ūkio užduotims spręsti.
  Jei norite gauti informacijos apie Belarus traktoriaus kainą arba nemokamą konsultaciją, kreipkitės į mūsų ekspertus. Tai kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę žemės ūkio technikos naudojimo patirtį ir padedantys išsirinkti geriausią padargų komplektą jūsų žemei.
  Jei planuojate patys remontuoti savo traktorių Belarus, mūsų įmonė gali pasiūlyti platų atsarginių dalių asortimentą. Galite užsisakyti detales už dilerio kainą, o mes jas pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą, kurioje veikia nacionalinių logistikos įmonių filialai.

  Prekių nėra.